• +90 (212) 217 5422
  • Teknomaks Bilişim Teknolojileri Sanayi ve Dış Tic. Ltd. Şti.

Tasarımın Ses ile Buluşması

TASARIMIN  SES  İLE BULUŞMASI

LB20  SERİSİ  TİCARİ  HOPARLÖR  ÜRÜN  AİLESİ

LB20 serisi, Bosch ticari hoparlör ailesinin iç ve dış mekân uygulamalarına yönelik en yeni üyesidir. Akustik ve estetik açıdan tüm sistemler ile uyumlu olan LB20 serisi, kurulumdan kullanıma tüm süreçler düşünülerek, gerçek hayattaki ihtiyaçlar düşünülerek tasarlandı.

ÜRÜN ÇEŞİTLİLİĞİ VE GENİŞ KULLANIM ALANI İLE RAKİPSİZ

LB20 serisi ürün ailesi sahip olduğu çeşitli ürün modelleri ile bütün projelerinize cevap veriyor. İkili 10 inç subwoofer, 4 inç , 5 inç ve 8 inç hoparlör modelleri ile iç ve dış mekanlar için kullanım kolaylığının yanında sektör standartlarını aşan kapsamlı ve titiz testlerle onaylanan gerçek hava şartlarına dayanıklı yapı sunar.

UYGULAMA ALANLARI

Estetik görünümü ve sunduğu ses kalitesi ile LB20 serisi ürün grubu restoranlar, barlar, otel koridorları ve lobileri, havuz alanları, havaalanı bekleme salonları ve terminalleri, spor kulüpleri, ibadethaneler, sanat merkezleri, perakende mağazaları ve benzer mekanlarda kullanım için idealdirler.

KOLAY KURULUM – KULLANICI DOSTU TASARIM

1.KABLOLARI ÖNCEDEN DÖŞEYİN

Alt montaj aparatını kablo bağlantısını yaparak yüzeye sabitleyin. Sahip olduğu dahili su terazisi sayesinde montaj düzeneğini kurmak oldukça kolaydır.

2.KORUYUN

Mimari tasarım tamamlanana kadar düzeneği korumak için koruyucu kapağı takın.

3.SABİTLEYİN

Yapının mimari aşamaları bittikten sonra önceden kablo bağlantısı yaptığınız montaj düzeneğinin üzerine hoparlörü yerleştirip yerinde kilitleyin.

Önemli Özellikleri 

  • Yenilikçi duvara montajlanan düzenek sayesinde kurulumu hızlı ve kolaydır.
  • Tüm modeller hava şartlarına dayanıklılık açısından IP54 belgelidir. (5 inç hoparlör ve 10inç subwoofer modelleri IP65 belgesine sahiptir)
  • Maksimum esneklik için 70/100V ve 8 ohm modelleri mevcuttur.
  • Tüm hoparlör kablolarını gizleyen montaj aparatına, boyanabilen ve çıkarılabilen ızgaralara sahiptirler.
  • Tüm yönlere döndürülebilir özelliği ile konumlandırırken doğru görünümü korumaya yardımcı olur.