• +90 (212) 217 5422
  • Teknomaks Bilişim Teknolojileri Sanayi ve Dış Tic. Ltd. Şti.

Bosch Bina Teknolojileri’nden Teknomaks’a ‘En İyi Satış Performansı’ ödülü

Bosch Bina Teknolojileri’nin Sait Halim Paşa yalısında gerçekleştirdiği İş Ortakları etkinliğinde Teknomaks; Bosch distribütörleri arasında 2017 yılının ‘En İyi Satış Performansı’ ödülüne layık görüldü.

Eski adıyla Bosch Güvenlik Sistemleri, yeni adıyla Bosch Bina Teknolojileri’nin 27 Haziran 2018 tarihinde Sait Halim Paşa yalısında organize ettiği “İş Ortakları Etkinliği” birçok iş ortağı bir araya geldi.

Güvenlik Sistemleri alanında gerçekleşen, yeni ürünlerden ve çözümlerden bahsedilen toplantıda, yeni trendler ve Bosch’ un planları üzerinde duruldu.

2017 yılı değerlendirmelerinin de yapıldığı ve 2018 stratejilerinin paylaşıldığı toplantının sonunda, En İyi Satış Performansını gerçekleştiren iş ortaklarına verilecek ödül törenine geçildi.

Teknomaks, 2017 yılındaki başarılı sonuçlarıyla; Bosch distribütörleri arasında ‘En İyi Satış Performansı’  ödülüne layık görüldü ve söz konusu ödül törende hazır bulunan Teknomaks satış takımına takdim edildi. Teknomaks Satış Müdürü Erdal İncir, tüm takım arkadaşlarına ve değerli iş ortaklarına teşekkürlerini dile getirdi.