Yangın Algılama ve İhbar Sistemlerinin önemi artıyor

Günümüzde büyük yeri ve önemi olan yangın algılama sistemleri; konaklama, toplanma, eğitim, sağlık hizmeti, ticaret, ofis, endüstriyel, depolama, cezaevi gibi binalarda ve işletmelerde, yangını başlangıç aşamasında algılayarak gerekli önlemlerin alınmasını sağlayan erken uyarı sistemleridir. Her binaya özel projelendirilmiş olarak tesis edilmesi yasal zorunluluktur.


Bosch Güvenlik Sistemleri, Teknomaks ile sistem entegratörlerine “tam destek” dedi!

Bosch Güvenlik Sistemleri ve Teknomaks arasında 3 Haziran tarihinde imzalanan sözleşme ile Teknomaks, Bosch Güvenlik Sistemleri’ nin tüm ürün ve çözüm portföyünü, entegrasyon platformlarını ülkemizin bir çok ilinde faaliyet gösteren sistem entegratörlerine ulaştıracaktır

Teknomaks, Bayi Ağını Genişletmeye Devam Ediyor

Türkiye'de global markaları pazara sunan Teknomaks, Bosch ve Honeywell ürün tanıtımları için
bayilerini yerinde ziyaret ederek yenilikleri bire bir anlatıyor.

Duetron Video Kayıt ve Yönetim Yazılımı, Bosch Güvenlik Sistemleri'nin IPP Partner Programı'na Dahil Edildi

Konusunda uzman yazılım geliştiricilerinin yaklaşık üç sene süren çalışmaları sonucunda ortaya çıkardıkları Duetron Video Kayıt ve Yönetim Yazılımı (Duetron VMS), Bosch Güvenlik Sistemleri’nin çözüm ortaklarının yer aldığı IPP Partner Programı'na üye oldu. Bu program dahilinde Bosch Güvenlik Sistemleri ürünleri ile Duetron VMS yazılımının tam uyumlu çalıştığı sertifikalanmış oldu.

Teknomaks Türkiye’nin Her Yerinde

81 ilde, Zayıf Akım ve Elektronik Güvenlik sektörüne hizmet sunan Teknomaks, hedeflerine ulaşmak ve çözüm ortaklarıyla ilişkilerini güçlendirmek amacıyla, bayilerine yönelik motivasyon gezilerine devam ediyor.

Teknomaks Web Sitesini Yeniledi

eknomaks, daha iyi hizmet verebilmek için, daha işlevsel ve aranan bilgiye en hızlı ve kolay biçimde ulaşılabilecek, daha modern bir web sitesi hazırladı.

Bosch Plena Hepsi Bir Arada Olarak Teknomaks Stoklarında

Seslendirme ve Acil Anons deyince akla gelen tek marka olan Bosch Güvenlik Grubu, Plena Serisi’ne yeni ürünlerini ekledi. Kullanıcısına her anlamda kolaylık ve maksimum verim sağlayan Bosch firması; gelişen teknoloji ve kullanıcılardan gelen talepler doğrultusunda çok daha kullanışlı çözümler sunuyor.

Duetron, Ürün Portföyünü Yangın Alarm Yönetimi İle Genişletiyor

Teknomaks, son yıllarda güvenlik kameraları ve kartlı geçiş yazılımları ile adından söz ettirmeye başlayan Duetron marka ürünlerine bir yenisini daha ekledi.

Honeywell Vista IP CCTV Çözümleri Teknomaks farkıyla Türkiye pazarına sunuluyor.

Elektronik Güvenlik sistemleri 2013 yılı toplam satışlarında 2,5 Milyar usd büyüklüğüyle (2013 asmag değerleri) Dünyanın 1 numarası olan Honeywell, Vista IP CCTV çözümlerini, sektörün istikrarlı, güvenilir ve yenilikçi distribütör firması Teknomaks aracılığıyla Türkiye Güvenlik pazarına sunuyor.

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesinde Canon Workshop Etkinliği Düzenlendi.

Canon Profesyonel Ürünler iş ortağı Teknomaks'ın Satış Yöneticisi Onur Akyol ve Canon Euro-Asia'nın Profesyonel Ürün Uzmanı Cüneyt Akman, Yeni Yüzyıl Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencilerine çekim teknikleri, televizyon yayıncılığı ve profesyonel fotoğraf makineleri hakkında detaylı bilgiler verdi.

Bosch Güvenlik Sistemleri, Teknomaks ile sistem entegratörlerine “tam destek” dedi!

Bosch Güvenlik Sistemleri, Teknomaks ile sistem entegratörlerine “tam destek” dedi!

Bosch Güvenlik Sistemleri ve Teknomaks arasında 3 Haziran tarihinde imzalanan sözleşme ile Teknomaks, Bosch Güvenlik Sistemleri’ nin tüm ürün ve çözüm portföyünü, entegrasyon platformlarını ülkemizin bir çok ilinde faaliyet gösteren sistem entegratörlerine ulaştıracaktır. Bununla birlikte, kutu satışı yapan distibütörlerinden farklı olarak satış öncesi ve sonrasını içeren destek hizmetlerini de kapsayan bir kimliğe sahip olacaktır. Bosch Güvenlik Sistemleri’nin Avrupa, Ortadoğu ve Afrika bölgelerinden sorumlu Başkan Yardımcısı Hanno Vogels, Türkiye Satış Kanalı Sorumlusu Feray Top ile Ateksis Genel Müdürü Mehmet Kış ve Genel Koordinatörü Atila Özcan’ ın bir araya geldiği toplantıda, Teknomaks ile ilk olarak başlatılan bu işbirliğinden duydukları memnuniyeti dile getirdiler. Söz konusu özel anlaşma ile Teknomaks bundan böyle projelerde, sistem entegratörlerine tam destek veren Bosch Güvenlik Sistemleri’nin bir iş ortağı olarak, Bosch Güvenlik Sistemleri ile beraber sistem entegratörlerinin daha çok başarılı projeler üretmesi için azami gayret gösterip, bu amacın gerçekleştirecek faaliyetlerini birlikte tasarlayacaklardır.

Sistem entegratörlerine profesyonel hizmet verecek olan Teknomaks;
-Tüm Bosch Güvenlik Sistemleri ürünlerinin, çözümlerinin temini,
-Satış öncesi ve sonrası da dahil olmak üzere tüm proje evrelerinde mühendislik desteğinin sunulması,
-Sistem ortaklarının yetkinleştirilmesi için eğitimlerin düzenlenmesi,
-Sistem entegratörü ağının geliştirilmesi ve genişletilmesi,
faaliyetleriyle Bosch markasının güvenlik projelerinde maksimum düzeyde yer almasını sağlamak ve Bosch Güvenlik Sistemleri’nin üst teknoloji ürünlerini olabildiğince çok müşteri ile tanıştırmak hedefindedir.

'Online Mağazamızı Ziyaret Edin
 • Bosch
 • Canon
 • Honeywell
 • Miller
 • Sony
 • Ikegami
 • Tiffen
 • Duetron
 • UTC Fire & Security
 • Vingtor Stentofon
 • TEAC
 • Teracue