Yangın Algılama ve İhbar Sistemlerinin önemi artıyor

Günümüzde büyük yeri ve önemi olan yangın algılama sistemleri; konaklama, toplanma, eğitim, sağlık hizmeti, ticaret, ofis, endüstriyel, depolama, cezaevi gibi binalarda ve işletmelerde, yangını başlangıç aşamasında algılayarak gerekli önlemlerin alınmasını sağlayan erken uyarı sistemleridir. Her binaya özel projelendirilmiş olarak tesis edilmesi yasal zorunluluktur.


Bosch Güvenlik Sistemleri, Teknomaks ile sistem entegratörlerine “tam destek” dedi!

Bosch Güvenlik Sistemleri ve Teknomaks arasında 3 Haziran tarihinde imzalanan sözleşme ile Teknomaks, Bosch Güvenlik Sistemleri’ nin tüm ürün ve çözüm portföyünü, entegrasyon platformlarını ülkemizin bir çok ilinde faaliyet gösteren sistem entegratörlerine ulaştıracaktır

Teknomaks, Bayi Ağını Genişletmeye Devam Ediyor

Türkiye'de global markaları pazara sunan Teknomaks, Bosch ve Honeywell ürün tanıtımları için
bayilerini yerinde ziyaret ederek yenilikleri bire bir anlatıyor.

Duetron Video Kayıt ve Yönetim Yazılımı, Bosch Güvenlik Sistemleri'nin IPP Partner Programı'na Dahil Edildi

Konusunda uzman yazılım geliştiricilerinin yaklaşık üç sene süren çalışmaları sonucunda ortaya çıkardıkları Duetron Video Kayıt ve Yönetim Yazılımı (Duetron VMS), Bosch Güvenlik Sistemleri’nin çözüm ortaklarının yer aldığı IPP Partner Programı'na üye oldu. Bu program dahilinde Bosch Güvenlik Sistemleri ürünleri ile Duetron VMS yazılımının tam uyumlu çalıştığı sertifikalanmış oldu.

Teknomaks Türkiye’nin Her Yerinde

81 ilde, Zayıf Akım ve Elektronik Güvenlik sektörüne hizmet sunan Teknomaks, hedeflerine ulaşmak ve çözüm ortaklarıyla ilişkilerini güçlendirmek amacıyla, bayilerine yönelik motivasyon gezilerine devam ediyor.

Teknomaks Web Sitesini Yeniledi

eknomaks, daha iyi hizmet verebilmek için, daha işlevsel ve aranan bilgiye en hızlı ve kolay biçimde ulaşılabilecek, daha modern bir web sitesi hazırladı.

Bosch Plena Hepsi Bir Arada Olarak Teknomaks Stoklarında

Seslendirme ve Acil Anons deyince akla gelen tek marka olan Bosch Güvenlik Grubu, Plena Serisi’ne yeni ürünlerini ekledi. Kullanıcısına her anlamda kolaylık ve maksimum verim sağlayan Bosch firması; gelişen teknoloji ve kullanıcılardan gelen talepler doğrultusunda çok daha kullanışlı çözümler sunuyor.

Duetron, Ürün Portföyünü Yangın Alarm Yönetimi İle Genişletiyor

Teknomaks, son yıllarda güvenlik kameraları ve kartlı geçiş yazılımları ile adından söz ettirmeye başlayan Duetron marka ürünlerine bir yenisini daha ekledi.

Honeywell Vista IP CCTV Çözümleri Teknomaks farkıyla Türkiye pazarına sunuluyor.

Elektronik Güvenlik sistemleri 2013 yılı toplam satışlarında 2,5 Milyar usd büyüklüğüyle (2013 asmag değerleri) Dünyanın 1 numarası olan Honeywell, Vista IP CCTV çözümlerini, sektörün istikrarlı, güvenilir ve yenilikçi distribütör firması Teknomaks aracılığıyla Türkiye Güvenlik pazarına sunuyor.

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesinde Canon Workshop Etkinliği Düzenlendi.

Canon Profesyonel Ürünler iş ortağı Teknomaks'ın Satış Yöneticisi Onur Akyol ve Canon Euro-Asia'nın Profesyonel Ürün Uzmanı Cüneyt Akman, Yeni Yüzyıl Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencilerine çekim teknikleri, televizyon yayıncılığı ve profesyonel fotoğraf makineleri hakkında detaylı bilgiler verdi.

Duetron Video Kayıt ve Yönetim Yazılımı, Bosch Güvenlik Sistemleri'nin IPP Partner Programı'na Dahil Edildi

Duetron Video Kayıt ve Yönetim Yazılımı, Bosch Güvenlik Sistemleri'nin IPP Partner Programı'na Dahil Edildi

Elektronik Güvenlik sektörünün liderlerinden Bosch Güvenlik Sistemleri, ürün portföyü ile entegre ve sorunsuz çalışacak ürünler listesine Duetron çözümünü de dahil etti. Bu önemli adımı web sitesinde yayımlayarak tüm dünya ofisleriyle paylaşan Bosch, gerekli linkleri de paylaşarak konuyu detaylandıran açıklamaları web sitesinde yayımladı.
Konusunda uzman yazılım geliştiricilerinin yaklaşık üç sene süren çalışmaları sonucunda ortaya çıkardıkları Duetron Video Kayıt ve Yönetim Yazılımı (Duetron VMS), IP ağı üzerindeki tüm SD/HD IP kamera, analog-IP kodlayıcı, VRM ve DVR cihazlarına erişim sağlayabilmekte. Ayrıca NVR kayıt seçeneği ile, IP kamera ve kodlayıcıya bağlı analog kameraların 7/24 kaydını sorunsuz gerçekleştirebilmekte. Sistem ilk önce Bosch marka cihazların kullanımı için geliştirilmeye başlandı ve şu anda Bosch’un yanı sıra ONVIF uyumlu kameralar da Duetron tarafından desteklenmektedir.
Duetron yazılımlarının fark yaratan en önemli avantajlarından birisi de; araştırma ve geliştirme ekibinin, güvenlik sektöründe hali hazırda ciddi bir birikim ve tecrübesi olan, konusunda uzmanlaşmış teknik ekiplerle birlikte çalışıyor olmasıdır. Böylelikle Duetron VMS, son kullanıcı ihtiyaçlarına göre tasarlanabilmekte, müşteri ve projeye özel çözümler, özellikler, modifikasyonlar sağlanmaktadır.
IPP Partner Programı'na dahil edilen Duetron VMS, sektördeki yazılım ihtiyaçlarına doğru cevaplar vererek emin adımlarla yazılım sektöründe cazibe merkezi olma yolunda ilerliyor.
Gelişen IP CCTV sistemlerinde fark yaratabilmek ve müşteri taleplerini karşılayabilmek amacıyla, Duetron markası altında, güvenlik sistemleri için yazılımlar üreten Ateksis ve Teknomaks uzman ekipleri tarafından, başından sonuna kadar titiz çalışmalar sonucunda geliştirilen Duetron VMS yazılımı, entegrasyon modülleriyle zenginleştirilerek geliştirilmeye devam ediyor.

'Online Mağazamızı Ziyaret Edin
 • Bosch
 • Canon
 • Honeywell
 • Miller
 • Sony
 • Ikegami
 • Tiffen
 • Duetron
 • UTC Fire & Security
 • Vingtor Stentofon
 • TEAC
 • Teracue