Yangın Algılama ve İhbar Sistemlerinin önemi artıyor

Günümüzde büyük yeri ve önemi olan yangın algılama sistemleri; konaklama, toplanma, eğitim, sağlık hizmeti, ticaret, ofis, endüstriyel, depolama, cezaevi gibi binalarda ve işletmelerde, yangını başlangıç aşamasında algılayarak gerekli önlemlerin alınmasını sağlayan erken uyarı sistemleridir. Her binaya özel projelendirilmiş olarak tesis edilmesi yasal zorunluluktur.


Bosch Güvenlik Sistemleri, Teknomaks ile sistem entegratörlerine “tam destek” dedi!

Bosch Güvenlik Sistemleri ve Teknomaks arasında 3 Haziran tarihinde imzalanan sözleşme ile Teknomaks, Bosch Güvenlik Sistemleri’ nin tüm ürün ve çözüm portföyünü, entegrasyon platformlarını ülkemizin bir çok ilinde faaliyet gösteren sistem entegratörlerine ulaştıracaktır

Teknomaks, Bayi Ağını Genişletmeye Devam Ediyor

Türkiye'de global markaları pazara sunan Teknomaks, Bosch ve Honeywell ürün tanıtımları için
bayilerini yerinde ziyaret ederek yenilikleri bire bir anlatıyor.

Duetron Video Kayıt ve Yönetim Yazılımı, Bosch Güvenlik Sistemleri'nin IPP Partner Programı'na Dahil Edildi

Konusunda uzman yazılım geliştiricilerinin yaklaşık üç sene süren çalışmaları sonucunda ortaya çıkardıkları Duetron Video Kayıt ve Yönetim Yazılımı (Duetron VMS), Bosch Güvenlik Sistemleri’nin çözüm ortaklarının yer aldığı IPP Partner Programı'na üye oldu. Bu program dahilinde Bosch Güvenlik Sistemleri ürünleri ile Duetron VMS yazılımının tam uyumlu çalıştığı sertifikalanmış oldu.

Teknomaks Türkiye’nin Her Yerinde

81 ilde, Zayıf Akım ve Elektronik Güvenlik sektörüne hizmet sunan Teknomaks, hedeflerine ulaşmak ve çözüm ortaklarıyla ilişkilerini güçlendirmek amacıyla, bayilerine yönelik motivasyon gezilerine devam ediyor.

Teknomaks Web Sitesini Yeniledi

eknomaks, daha iyi hizmet verebilmek için, daha işlevsel ve aranan bilgiye en hızlı ve kolay biçimde ulaşılabilecek, daha modern bir web sitesi hazırladı.

Bosch Plena Hepsi Bir Arada Olarak Teknomaks Stoklarında

Seslendirme ve Acil Anons deyince akla gelen tek marka olan Bosch Güvenlik Grubu, Plena Serisi’ne yeni ürünlerini ekledi. Kullanıcısına her anlamda kolaylık ve maksimum verim sağlayan Bosch firması; gelişen teknoloji ve kullanıcılardan gelen talepler doğrultusunda çok daha kullanışlı çözümler sunuyor.

Duetron, Ürün Portföyünü Yangın Alarm Yönetimi İle Genişletiyor

Teknomaks, son yıllarda güvenlik kameraları ve kartlı geçiş yazılımları ile adından söz ettirmeye başlayan Duetron marka ürünlerine bir yenisini daha ekledi.

Honeywell Vista IP CCTV Çözümleri Teknomaks farkıyla Türkiye pazarına sunuluyor.

Elektronik Güvenlik sistemleri 2013 yılı toplam satışlarında 2,5 Milyar usd büyüklüğüyle (2013 asmag değerleri) Dünyanın 1 numarası olan Honeywell, Vista IP CCTV çözümlerini, sektörün istikrarlı, güvenilir ve yenilikçi distribütör firması Teknomaks aracılığıyla Türkiye Güvenlik pazarına sunuyor.

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesinde Canon Workshop Etkinliği Düzenlendi.

Canon Profesyonel Ürünler iş ortağı Teknomaks'ın Satış Yöneticisi Onur Akyol ve Canon Euro-Asia'nın Profesyonel Ürün Uzmanı Cüneyt Akman, Yeni Yüzyıl Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencilerine çekim teknikleri, televizyon yayıncılığı ve profesyonel fotoğraf makineleri hakkında detaylı bilgiler verdi.

Teknomaks Türkiye’nin Her Yerinde

Teknomaks Türkiye’nin Her Yerinde

81 ilde, Zayıf Akım ve Elektronik Güvenlik sektörüne hizmet sunan Teknomaks, hedeflerine ulaşmak ve çözüm ortaklarıyla ilişkilerini güçlendirmek amacıyla, bayilerine yönelik motivasyon gezilerine devam ediyor.
Teknomaks, Bosch ve Honeywell gibi global markaları iş dünyasıyla buluşturan Türkiye'nin dört bir yanındaki çözüm ortaklarını, kendi şehirlerinde ve çalışma ortamlarında ziyaret etmeye ve sektördeki yenilikleri aktarmaya devam ediyor.
Son olarak, Teknomaks Satış Yöneticileri Taylan Akpınar ve Arif Arslan, 09-20 Mart 2015 tarihleri arasında, Eskişehir, Konya, Kayseri, Ankara, Aksaray, Nevşehir illerindeki çözüm ortaklarını ziyaret ettiler.
Yapılan bu ziyaretlerde, bölge bayileri ve çözüm ortaklarıyla beraber performans ve motivasyon değerlendirmeleri yapıldı. Çözüm ortaklarının istek ve taleplerinin de dinlendiği İç Anadolu Bölgesi Motivasyon Ziyaretleri, hem Teknomaks hem de çözüm ortakları açısından verimli geçti.
Teknik eğitimlere katılım talepleri ve bayilik başvuruları için, 0212 217 54 20 numaralı telefondan veya info@teknomaks.com adresinden iletişime geçilebilir

'Online Mağazamızı Ziyaret Edin
 • Bosch
 • Canon
 • Honeywell
 • Miller
 • Sony
 • Ikegami
 • Tiffen
 • Duetron
 • UTC Fire & Security
 • Vingtor Stentofon
 • TEAC
 • Teracue